ALCON – LAPIDOT MEDICAL

עדשות מגע יומיות

DAILIES TOTAL ONE-DT1

לא מרגישים את העדשה בעין! עדשות המגע היומיות מספקות נוחות מתמשכת, יוצאת דופן, הודות לטכנולוגיה מהפכנית. העיצוב החדשני של העדשה כולל מדרג מים – השטח החיצוני ביותר של העדשה מכיל כמעט 100% מים המספקים פני שטח חלקים כמשי ומעניקים נוחות מתמשכת עד לסוף היום. 93% ממרכיבי עדשות המגע DAILIES TOTAL 1 מדרגים את עדשות אלו כנוחות יותר מאשר עדשות המגע הקודמות שלהם. העדשות מאפשרות פי 6 נשימה יותר מעדשות מגע יומיות החד פעמיות המובילות.

DAILIES AQUA COMFORT PLUS

עדשות המגע DAILIES Aqua Comfort Plus מעניקות נוחות ורעננות עם כל מצמוץ, ומאפשרות לך להפיק את המרב מכל היום. העדשות מאפשרות ראייה צלולה וחדה, בעלות טכנולוגיית לחות המופעלת על ידי מצמוץ ומספקת נוחות מרעננת לאורך כל היום. שימוש פשוט, ללא צורך בניקוי וחיטוי העדשות.

DAILIED AQUA COMFORT PLUS TORIC

טכנולוגיית לחות המופעלת על ידי מצמוץ, להענקת נוחות מרעננת למשך כל היום .ראייה צלולה לאורך כל היום גם ללוקים באסטיגמציה שימוש פשוט – ללא צורך בניקוי וחיטוי העדשות. אנשים עם אסטיגמציה (בעלי צילינדר), בעלי אורח חיים נמרץ המעוניינים בחוויית שימוש בעדשת מגע פשוטה ונוחה.

DAILIES AQUA COMFORT PLUS-MULTIFOCAL

עדשות המגע DAILIES Aqua Comfort Plus Multifocal עכשיו בעיצוב חדש המעניק ראייה חדה לכל מרחק ונוחות מרעננת למשך כל היום. עם פי 3 יותר רכיבי לחות פעילים מדור העדשות הקודם עדשות המגע DAILIES AquaComfort Plus Multifocal משלבות את הטוב שבשני העולמות – עיצוב הפרופיל המדויק (Precision Profile) לראייה חדה לכל מרחק, ולחות המופעלת על ידי מצמוץ לנוחות מרעננת לאורך כל היום. איך זה עובד? עיצוב הפרופיל המדויק הייחודי טווח מלא של עוצמות מרשם משתלבות יחד על מנת לספק שינוי חלק ומיידי במיקוד, בטווח רחב של מרחקים. בין אם תקראו תפריט במסעדה או ספר אהוב, תוכלו גם לראות לטווח בינוני במהירות, מבלי לאמץ את עיניכם. רק עדשות DAILIES AquaComfort Plus Multifocal מספקות לחות מופעלת במצמוץ, לנוחות מרבית לכל משך היום.

ALCON – LAPIDOT MEDICAL

עדשות מגע חודשיות

AIR OPTIX PLUS HYDRAGLYDE

שדרגו לעדשות החודשיות החדשות עם 2 טכנולוגיות פורצות דרך המעניקות את הלחות הגבוהה ביותר ואת אותה הנוחות מהיום הראשון ועד ליום ה- 30 לחודש. עדשות המגעAIR OPTIX plus HydraGlyde שומרות על לחות גבוהה גם לאחר 16 שעות הרכבה במבחן הדמיית שימוש בעדשות בזכות טכנולוגיית )-HYDROGLYDטכנולוגיה בלעדית הלוכדת ומשמרת לחות מוגברת לאורך זמן, ומסייעת בשמירה על לחות רציפה של משטח העדשה.) התוצאה: לחות קבועה לכל אורך היום. בנוסף, טכנולוגיית ה- SmartShield , הייחודית לכל משפחת AIR OPTIX, יוצרת שכבת הגנה על פני המשטח החיצוני של העדשה, מגנה מפני משקעי שומנים ומונעת מאטומי סיליקון לחדור את משטח העדשה. התוצאה: שימוש נוח בעדשות המגע מהיום ה- 1 ועד היום ה- 30 בחודש.

AIR OPTIX AQUA

עדשות המגע AIR OPTIX AQUA הינן בעלות טכנולוגייה ייחודית, משטח עדשה חלק במיוחד היוצר שכבת לחות המגנה מפני משקעים מעוררי גירוי (לדוגמא: אבק, לכלוך,שומנים). העדשה מאפשרת ראייה צלולה ונוחות מתמשכת, כל זאת תודות לטכלוגיית משטח אולטרא חלק הייחודית לה. הטכנולוגיה מאפשרת לדמעות להתפשט באופן שווה על פני עדשות המגע, תוך יצירת שכבת לחות המגנה מפני משקעים המעוררים גירוי. התוצאה - עדשות מגע המאפשרות ראייה צלולה ונוחות מתמשכת ומניעת משקעים המקשות עליהן להשאר נקיות .בזכות שכבת הלחות ישנה הגנה מפני משקעים במשך החודש כולו. עד פי 5 יותר חמצן מאשר בעדשות מגע רכות מסורתיות, לקבלת מראה עיניים לבנות ובריאות.

AIR OPTIX AQUA FOR ASTIGMATISEM

Air Air Optix for Astigmatism מעניקות: נוחות מתמשכת ללא פשרות. ראייה צלולה. חדות ראייה מצויינת לבעלי מרשם עם צילינדר. מכיוון שלעדשות עבור בעלי צילינדר נדרשים שני מרשמים מתקנים אשר חייבים להישאר במקומם ביחס לעין, יציבות הינה המפתח לראייה צלולה מתמשכת. חלק מעדשות המגע לאסטיגמציה מסתובבות על העין, דבר העלול להוביל לראייה מטושטשת. בנוסף, הצטברות של משקעים מעוררי גירוי על העדשות עלולה לגרום להן להרגיש יבשות ופחות נוחות לאורך זמן. עדשות מגע Air Optix for Astigmatism הן שונות: עיצוב העדשה – דיוק מאוזן שומר על עדשות המגע במקומן ומונע ראייה מטושטשת. טכנולוגיה למשטח חלק במיוחד: יוצרת שכבת לחות המגנה מפני משקעים מעוררי גירוי. לראייה צלולה ונוחות מתמשכת ללא פשרות.

AIR OPTIX AQUA MULTIFOCAL

ייצוב פרופיל הדיוק הייחודי (™Unique Precision Profile) של עדשות מגע Air Optix Aqua Multifocal מאפשר למגוון עוצמות של מרשמי ראייה להתמזג על פני העדשות. עיצוב זה פועל יחד עם תפקודה הטבעי של העין להשגת ראייה צלולה ללא הפרעה. מעבר חלק בין מגוון רחב של מרחקים. נוחות לאורך כל החודש. עיצוב פרופיל הדיוק הייחודי של עדשות מגע ®Air Optix Aqua Multifocal מאפשר למגוון עוצמות מרשם להתמזג על פני העדשות ולספק ראייה צלולה, ללא הפרעה, מקרוב ולרחוק. טווח קרוב: מאפשר ראייה צלולה עבור האתגרים הגדולים ביותר – כגון קריאת האותיות הקטנות – כך שתוכלו לחזור לראות בבירור מבלי לאמץ את העיניים וללא התעסקות עם משקפי ראייה. טווח בינוני: מאפשר לעיניים לבצע מעבר חלק להפליא, מראייה מקרוב לראייה לטווח רחוק יותר. עיצוב ייחודי עבור מרחקים שונים גורם לראיית חפצים במרחק בינוני – כגון מחשבים – להיות קלה שוב. טווח רחוק: מאפשר ראייה צלולה למרחק ללא טשטוש או עיוות, אפילו בזמן נהיגה. עדשות המגע מכוילות בקפידה, כך שגם מי שאינו נדרש לסיוע בראייה לרחוק יכול להשתמש בהן בנוחות.

Air Optix Night & Day

עדשות המגע Air Optix Night&Day מאושרות על ידי ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) לשימוש יומיומי ועד ל-30 לילות של שימוש מתמשך. זהו מותג עדשות המגע המומלץ ביותר על ידי מומחי הראייה, למשתמשים אשר מעוניינים לנמנם או אפילו לישון עם עדשות המגע שלהם. מאפשרות את המעבר הגבוה ביותר של חמצן דרך העדשה מבין כל עדשות המגע הרכות הזמינות. מאפשרות להתעורר ולראות בנוחות, בכל מקום ובכל זמן. מעניקות נוחות מעולה לכל היום, כל יום. יכולת נשימה ללא מתחרים: עם יכולת נשימה של עד פי 6* מעדשות מגע רכות מסורתיות, עדשות מגע Air Optix® Night&Day Aqua מאפשרות לחמצן לעבור דרך העדשות, למראה עיניים לבנות ובריאות. אלו עדשות המגע הרכות בעלות יכולת הנשימה הגבוהה ביותר* בשוק. טכנולוגית משטח חלק מובילה: המשטח החלק במיוחד של עדשות מגע Air Optix® Night&Day אקווה מתוכנן לעמוד בפני משקעים במהלך כל היום, בכל יום, למשך חודש. נוחות מעולה, לכל היום: עדשות מגע Air Optix® Night&Day מעניקות נוחות יומיומית למשתמשים בעדשות. מחקר שנערך קבע :משתמשים אשר ישנו עם העדשות שלהם קבעו כי עדשות מגע Air Optix® Night&Day היו נוחות וסיפקו ראייה צלולה ברגע ההתעוררות משינה. ע.מ המאפשרות לכם להירדם ולהתעורר עם ראייה נוחה וצלולה.