בדיקה להתאמת משקפיים

בדיקת הראייה ב"ורובל אופטיק בוטיק" היא בדיקה נרחבת של תפקודי הראייה יחד עם קביעת המרשם המדויק והתאמת המשקפיים הנכונים לפציינט.

הבדיקה מורכבת מבדיקה אובייקטיבית באמצעות המכשיר המתקדם I PROFILER PLUS של חברת ZIESS.
ה- I PROFILER PLUS ZEISS הוא מכשיר רפרקציה בשיטת ה WAVE FRONT– המודד כ- 1100 נקודות בעין ומנתח את העין האנושית ברמת דיוק גבוהה לקבלת המרשם האובייקטיבי. בנוסף, המכשיר מספק אינפורמציה של מיפוי הקרנית (TOPOGRAPHY) ובייחוד אברציות המשפיעות על הראיה בתנאי תאורה וקונטרסט קשים, כמו שעות הדמדומים ונהיגה בלילה ומאפשר תרגום הנתונים הללו לנתוני ייצור עדשות משקפיים המונעות סינוור .

את הנתונים המתקבלים מהמכשיר בשילוב עם בדיקת הראיה הסובייקטיבית ניתן להעביר לייצור עדשות אינדיבידואליות ומדוייקות מסוג i-scription לקבלת משקפי ראיה אופטימליים לפציינט.

באמצעות ה– PHOROPTER VISIONICS (מכשיר בדיקה אלקטרוני המחליף את משקפי הבדיקה) נדייק במציאת המרשם באופן סובייקטיבי ונמליץ על הפתרון האופטי המתאים ביותר לפציינט.

במידה ונתאים עדשות מולטיפוקל נעזר במכשיר I TERMINAL 2 של ZIESS , מכשיר להתאמת עדשות מולטיפוקל בצורה אינדיבידואלית. המכשיר מצלם את הנבדק עם המסגרת שבחר בשני מנחים –פרונט ופרופיל. באמצעות צילום זה מתקבלים הפרמטרים הבאים:

vertex distance -מרחק העדשה מהעין של הפציינט
זווית פנטוסקופית –הזווית בה המסגרת מונחת על הפנים
קימור המסגרת –עד כמה המסגרת קמורה ביחס לפנים
גובה האישון
PUPILLARY DISTANCE) –PD) המרחק בין האישונים של הפציינט.
כך מתאפשרת התאמה מדויקת ואישית של עדשות המולטיפוקל, דבר המקנה עדשות עם שדה ראייה רחב, המותאמות לאורח החיים של הפציינט ומאפשרות הסתגלות קלה ומהירה למשקפיים

כל נתוני הבדיקות מרוכזים ,מנוטרים ומשוקללים במכשיר ה- I TERMINAL 2.

אנו ב"ורובל" דוגלים בהתאמה קפדנית ואידיאלית של המשקפים ללקוח. לכן, בחרנו בציוד בדיקה ייחודי זה, ובכך זוכים לקוחותינו לראיה חדה ונוחה.

חדר הבדיקות המשוכלל שלנו הינו המילה האחרונה בתחום ציוד בדיקות העיניים.
השילוב בין המכשירים המקושרים בטכנולוגיית Bluetooth ומיומנות האופטומטריסטים המומחים שלנו מאפשרים בדיקה מדויקת ביותר המתבטאת במשקפי ראייה "TAILOR MADE" ללקוחותינו.

במעמד מסירת המשקפיים, נבדקת חדות הראייה של הלקוח והתאמת המשקפיים לשביעות רצונו בחדר הבדיקה ומחוצה לו. הלקוח מקבל הסבר על שימוש נכון במשקפיים ומוזמן לבדיקות תקופתיות לשמירה על איכות ראייתו.