בדיקה להתאמת עדשות מגע

בדיקה להתאמת עדשות מגע

התאמת עדשות מגע כוללת מספר שלבים:

שלב ראשון: בדיקת ראייה מקיפה ומדוקדקת לקביעת המרשם המדויק של המטופל .

שלב שני: בדיקת משטח העין הקדמי בעזרת מכשיר ה-slit lamp  (מיקרוסקופ) עם תאורת פילטרים מיוחדים המסייעת לנו לסרוק ולבדוק את בריאות ותקינות הקרנית ושכבת הדמעות.

כמו כן, נעריך את איכות מערכת הדמעות בעזרת בדיקת פלורוסין (Fluorescein),ונבצע בדיקת עפעפיים לוודא שאין אלרגיות או מצבים פתולוגיים אשר גורמים לקושי/חוסרהתאמה להרכבת עדשות מגע.

שלב שלישי: נבצע טופוגרפיה (מיפוי קרנית) ,בעזרת מכשיר ה-  I profiler plus, זוהי בדיקה הנותנת לנו תיאור של פני שטח הקרנית ואת כוח התשבורת שלה. על פי נתונים אלו מתבצעת התאמה מדוייקת של קימור העדשות לקימור הקרנית על מנת שהעדשה תתיישב על הקרנית בצורה מושלמת, לא הדוקה מידיי או רופפת מידיי. בנוסף, בדיקה טופוגרפית של הקרנית משמשת לאבחון מחלות העלולות לפגוע באחידות פני הקרנית, ולכן חשיבותה רבה .

לאחר בדיקה מקצועית של בריאות העין והראייה נמליץ על עדשות מגע, שיתאימו לצרכי הפציינט לאורח חייו וכמובן לבריאות עיניו.אנו בורובל אופטיק בוטיק מייחסים חשיבות רבה לבדיקת התאמה לעדשות מגע. וכן אנו מקפידים להשתמש בעדשות המגע האיכותיות, המתקדמות והנוחות ביותר בעולם. לאחר ההתאמה אנו מלווים את הפציינט עם הדרכה לשימוש נכון בעדשות המגע וכמובן בדיקות תקופתיות לשמירה על בריאות העין.

רוצים לקבוע תור לבדיקה?

JUNAMIבניית אתרים JUNAMI

ורובל אופטיק בוטיק
מותגי בוטיק למשקפיים

תחילת שיחה
1
💬 יש לך שאלה?
ורובל אופטיק
היי ❤️
איך אוכל לעזור לך?