משקפי ראייה

כחנות אופטיקה בוטיקית משפחתית חשוב לנו להיות תמיד בטופ: בטופ של המקצועיות מצד אחד ושל הסטייל מצד שני. אנחנו בוורובל אופטיק בוטיק נותנים חשיבות גדולה לכל מה שכרוך במשקפיים – מבדיקות עם המכשור המתקדם בעולם, דרך המסגרות והעדשות האיכותיות ביותר, ועד השירות הכי טוב ללקוח. אבל הכי חשוב – כל מוצר אצלנו מותאם ללקוח באופן אישי.

מסגרות למשקפי ראייה

ההתאמה האישית מתחילה בהבנת הצרכים והרגלי היומיום שלכם, כדי להחליט מהן העדשות הנכונות ביותר עבורכם. לאחר בדיקה אובייקטיבית וסובייקטיבית בחדר הבדיקה, מתקבל המרשם האופטי המדויק ביותר. לאחר קבלת המרשם – אפשר לעבור לבחירת המסגרת.

בדגמים של משקפי ראייה מותגים רבים מבדילים את עצמם מהמתחרים באמצעות המסגרת, מה גם שבדגמים מותגים יש פער משמעותי בין העיצוב של מסגרת רגילה למיוחדת ובאיכות החומרים מהן מורכבת המסגרת.

משקפי יוקרה

קיבלתם מרשם, בחרתם מסגרת ועכשיו – להתאמה מדויקת של העדשות. כדי להתאים את העדשות באופן המדויק ביותר אליכם, אנחנו מצלמים אתכם עם המסגרת שנבחרה בעזרת מכשור מתקדם ובו תשע מצלמות הממפות נקודות רבות בסביבתכם ומנתחות נתונים שקשורים לדרך בה המסגרת יושבת על הפנים: מרחקים, זוויות, קימור, תנועות העיניים המשתנות. כל הפרמטרים האינדיבידואליים האלה נשלחים לחברת העדשות, לייצור עדשות מותאמות אישית לצרכים שלכם, למבנה הפנים ולמסגרת שנבחרה.
אנחנו מזמינים אתכם לגלוש ולהכיר חלק מהקולקציה המדהימה שלנו, או להגיע אלינו פיזית לחנות, לראות את הקולקציה המלאה, ולהתחיל איתנו את התהליך שיוביל אתכם לראייה הכי טובה שאפשר, ובסטייל.

קראו עוד
JUNAMIבניית אתרים JUNAMI

ורובל אופטיק בוטיק
מותגי בוטיק למשקפיים

תחילת שיחה
1
💬 יש לך שאלה?
ורובל אופטיק
היי ❤️
איך אוכל לעזור לך?