שאלות ותשובות

מומלץ להיבדק אחת לשנה, או לפי תלונות, המוקדם מביניהם.

בכדי לראות בבירור למרחקים קצרים, עדשת העין שלנו מתקמרת ובכך מתבצע פוקוס. יכולת זו יורדת בסביבות גיל 40.
ככל שהאובייקט עליו אנו מסתכלים קרוב אלינו, יש צורך ביותר פוקוס, אם נרחיק את האובייקט הדרישה לפוקוס יורדת.
זוהי הסיבה שאת רואה ברור יותר כאשר את מרחיקה את הספר.
על מנת לסייע לך לראות ברור לקרוב, יש צורך בעדשות פלוס שמפצות על היכולת של העין.
מומלץ להבדק אצל אופטומטריסט כדי לקבוע את המרשם למשקפי הקריאה.

בלילה כאשר התאורה נמוכה, האישון מתרחב ואז אנו רואים דרך אזורים רחבים יותר בקרנית שהם כנראה בעלי קימורים שונים מאשר המרכז ולכן נוצרים סינוורים.

באם הינך זקוק למשקפיים ניתן ליצר עדשה שתפצה על העיוותים בקרנית, זאת על סמך בדיקה ומדידת הקימורים השונים במכשיר ה – I PROFILER.

בסביבות גיל 40 ישנו תהליך טבעי שגורם לירידה ביכולת שלנו לבצע פוקוס למרחקים שונים. בתהליך זה היכולת הראשונה שנפגעת היא היכולת להתמקד על עצמים קרובים. זוהי הסיבה שהינך מרכיב משקפי קריאה כבר מספר שנים. סביר להניח, שמאז ומתמיד היה לך מספר נמוך (פלוס) לרחוק, אלא שעד עתה הצלחת להתגבר עליו ללא צורך במשקפיים.

כדי להימנע ממצב בו אתה מחליף כל הזמן בין שני זוגות משקפיים, קיימות עדשות מולטיפוקל. עדשות אלה בנויות משילוב הדרגתי של עוצמות תיקוני הראיה אליהם אתה זקוק, החל מתיקון למרחק בחלק העליון של העדשה, תיקון למרחק ביניים (מחשב) בחלקה האמצעי ותיקון לקרוב בחלקה התחתון. המעבר בין המרחקים הינו הדרגתי ומותאם לכיוון המבט שלנו בכל אחד מהמרחקים. עם זאת, יש חשיבות רבה להתאמה מקצועית ואינדיבידואלית של העדשות ע"י אופטומטריסט וכן, לאיכות העדשה הנבחרת שתתן טווח ראיה רחב עם מינימום של עיוותים.

אין הגבלת גיל לשימוש בעדשות מגע, בתנאי שתהיה אחריות להקפיד על הוראות שימוש מדוייקות של האופטומטריסט המטפל, שמירה על הגיינה ומעקב אחת לחצי שנה ע"י האופטומטריסט.

רוצים לקבוע תור לבדיקה?

JUNAMIבניית אתרים JUNAMI

ורובל אופטיק בוטיק
מותגי בוטיק למשקפיים

תחילת שיחה
1
💬 יש לך שאלה?
ורובל אופטיק
היי ❤️
איך אוכל לעזור לך?