משקפי שמש

אנחנו בוורובל אופטיק בוטיק מתמחים בהתאמה אישית של משקפיים. כן, גם כשמדובר במשקפי שמש. בחנות תמצאו מגוון רחב של משקפי שמש ממותגי בוטיק עם עדשות סינון ברמה הגבוהה ביותר, וכן מגוון מסגרות בעיצובים מיוחדים ומחומרים איכותיים שנעים להרכיב ושנמשמרים אורך זמן.

איך מתאימים אישית משקפי שמש? דבר ראשון, אנחנו בודקים איתכם מה הצרכים שלכם, ומציעים את העדשות המתאימות – למשל, לאנשים שנמצאים שעות רבות בים או על הכביש נציע עדשות פולארויד, שהן עדשות מקטבות המנטרלות את קרני השמש שחוזרות אלינו ממשטחים ומסנוורות אותנו. עדשה כזאת נותנת ראייה יותר חדה וראיית צבעים יותר טובה והיא נעימה מאוד בשמש.

מתאימים במדויק משקפי שמש אופטיים

לאנשים עם משקפיים אופטיים, נציע משקפי שמש אופטיים בהתאמה אישית, בתהליך זהה לדרך בה אנחנו מתאימים משקפי ראייה: לאחר בדיקת אופטומטריסט עם המכשור המתקדם ביותר, תקבלו מרשם מדויק ותפנו לבחור את המסגרת שתרצו.

לאחר בחירת המסגרת, אנחנו נצלם אתכם עם המסגרת שנבחרה בעזרת מכשור מתקדם ובו תשע מצלמות שממפות נקודות רבות בסביבתכם, ומנתחות נתונים שקשורים לדרך בה המסגרת יושבת על הפנים: המרחק בין האישונים, הזווית בה המסגרת יושבת על הפנים, קימור המסגרת, המרחק בין עדשת המשקפיים לעין ותנועות העיניים המשתנות במבטים למרחקים שונים. כל הפרמטרים האישיים נשלחים לחברת העדשות, כדי לייצר עדשות מותאמות אישית לצרכים הספציפיים שלכם, למבנה הפנים ולמסגרת.

תמיד בטופ

כחנות אופטיקה שדואגת תמיד להיות בטופ של המקצועיות מצד אחד ושל הסטייל מצד שני, תמצאו אצלנו את משקפי השמש הטובים, היפים והמיוחדים ביותר. מוזמנים לגלוש ולהכיר חלק מהקולקציה שלנו, או להגיע אלינו פיזית לחנות, לראות את הקולקציה כולה, ולמצוא את משקפי השמש המדויקים עבורכם.

קראו עוד
JUNAMIבניית אתרים JUNAMI

ורובל אופטיק בוטיק
מותגי בוטיק למשקפיים

תחילת שיחה
1
💬 יש לך שאלה?
ורובל אופטיק
היי ❤️
איך אוכל לעזור לך?