בדיקת ראייה להתאמת משקפיים

בדיקת ראייה להתאמת משקפיים

בדיקת הראייה בורובל אופטיק בוטיק הינה בדיקה נרחבת של תפקודי הראייה יחד עם קביעת המרשם המדויק והתאמת המשקפיים הנכונים לפציינט.

חדרי הבדיקה החדשניים שלנו מאובזרים במכשור מבית צייס, ומחוברים ביניהם לאפליקציית הבדיקה של צייס באייפד. הבדיקה מורכבת מבדיקה אובייקטיבית באמצעות המכשיר המתקדם IPROFILER PLUS  ZEISS

מכשיר זה מבצע רפרקציה בשיטת הWAVE FRONT-  ומודד  כ- 1100 נקודות בעין ומנתח את העין האנושית ברמת דיוק גבוהה לקבלת המרשם האובייקטיבי. בנוסף, המכשיר מספק אינפורמציה של מיפוי הקרנית (TOPOGRAPHY) ובייחוד אברציות המשפיעות על הראיה בתנאי תאורה וקונטרסט קשים, כמו שעות הדמדומים ונהיגה בלילה ומאפשר תרגום הנתונים הללו לנתוני ייצור עדשות משקפיים המונעות סינוור .
את הנתונים המתקבלים מהמכשיר בשילוב עם בדיקת הראיה הסובייקטיבית ניתן להעביר לייצור עדשות אינדיבידואליות ומדוייקות מסוג i-scription לקבלת משקפי ראיה אופטימליים לפציינט.

באמצעות הפורופטר VISUPHUR של צייס (מכשיר בדיקה אלקטרוני המחליף את משקפי הבדיקה) נדייק במציאת המרשם באופן סובייקטיבי ונמליץ על הפתרון האופטי המתאים ביותר לפציינט.

להתאמה מדוייקת של עדשות מולטיפוקל נעזר במכשיר החדשניVISUFIT 1000  ZEISS מכשיר להתאמת עדשות מולטיפוקל בצורה אינדיבידואלית ואידיאלית. המכשיר משתמש בטכנולוגיית תלת מימד הוא סורק את פני הפציינט עם המסגרת שבחר בזווית של 180 מעלות, בעזרת 9 מצלמות, ומודד 45 מיליון נקודות שונות בסביבתו כאשר הנבדק נמצא בתנוחת הגוף הטבעית שלו עם המסגרת שבחר ושרירי העין אינם מתאמצים, זאת הודות לפטנט מיוחד ובלעדי. 

באמצעות צילום זה מתקבלים הפרמטרים הבאים:

  • vertex distance -מרחק העדשה מהעין של הפציינט
  • זווית פנטוסקופית –הזווית בה המסגרת מונחת על הפנים 
  • קימור המסגרת –עד כמה המסגרת קמורה ביחס לפנים 
  • גובה האישון 
  • PUPILLARY DISTANCE) –PD) המרחק בין האישונים של הפציינט. 
 

המכשיר גם מתחשב בגיל הפציינט ובשינויי גודל האישון בהתאם לגיל, טווח צפייה ותנאי תאורה שונים,

כך מתאפשרת התאמה מדויקת ואישית של עדשות המולטיפוקל, דבר המקנה עדשות עם שדה ראייה רחב, המותאמות לאורח החיים של הפציינט ומאפשרות הסתגלות קלה ומהירה למשקפיים. המכשיר אף מאפשר הדמייה תלת מימדית של הפציינט עם המסגרת שבחר ואף השוואה בין מסגרות שונות, דבר המקל על בחירת המסגרת.

אנו ב"ורובל" דוגלים בהתאמה קפדנית ואידיאלית של המשקפים ללקוח. לכן, בחרנו בציוד בדיקה ייחודי זה, ובכך זוכים לקוחותינו לראיה חדה ונוחה.

חדר הבדיקות המשוכלל שלנו הינו המילה האחרונה בתחום ציוד בדיקות העיניים. 
השילוב בין המכשירים המקושרים בטכנולוגיית Bluetooth ומיומנות האופטומטריסטים המומחים שלנו מאפשרים בדיקה מדויקת ביותר המתבטאת במשקפי ראייה "TAILOR MADE" ללקוחותינו.

במעמד מסירת המשקפיים, נבדקת חדות הראייה של הלקוח והתאמת המשקפיים לשביעות רצונו בחדר הבדיקה ומחוצה לו. הלקוח מקבל הסבר על שימוש נכון במשקפיים ומוזמן לבדיקות תקופתיות לשמירה על איכות ראייתו.

רוצים לקבוע תור לבדיקה?

JUNAMIבניית אתרים JUNAMI

ורובל אופטיק בוטיק
מותגי בוטיק למשקפיים

תחילת שיחה
1
💬 יש לך שאלה?
ורובל אופטיק
היי ❤️
איך אוכל לעזור לך?